Řezné nástroje z tvrdokovu pro frézování a vrtání

Nástroje produkované pod značkou N24 se u našich zákazníků staly synonymem produktivního frézování nejen problematických aplikací. Společně se službami v oblasti technologie obrábění, novým náhledem na strategie frézování vázané na vlastní tvorbu cnc programů, úspěšně řešíme aplikace frézování "od podlahy". Právě inovativní přístup řešení technologie obrábění i programování, kvalitní know-how v oblasti konstrukce nástrojů a nadstandardní služby, posouvají N24 do popředí firem s řeznými nástroji na českém trhu.

Nejsme velký producent nástrojů, zato však dokážeme vykouzlit úsměv na tváři majitelům firem a technologům, kterým záleží nejen na ziskovosti obrábění, ale zároveň vnímají i atributy jako jsou kvalita, spolehlivost a flexibilnost.

Otestujte naše nástroje i služby. Budete mile překvapeni kvalitou i užitnou hodnotou.

Řezné nástroje

Produkty

Naše řada produktivních nástrojů je prioritně zaměřena na aplikace spojené s výrobou tvarových dílů pro lisovací nástroje, vstřikovací nástroje, výkovky a zápustky. Pokrýváme také potřeby malosériových i sériových výrob, při obrábění hliníků, nerezí a běžných ocelí.

Nabízíme sortiment monolitních nástrojů, který účinně pokryje vaše potřeby obrábět efektivně, produktivně a s radostí. Jsme flexibilní v zavádění inovací v sortimentu nástrojů na základě potřeb vaší výroby. Sortiment nástrojů rozšiřujeme.

Vyladění řezných parametrů nástrojů a CNC programů, provádíme s ohledem na stabilitu procesu obrábění, produktivitu obrábění, v souladu s aktuální kondicí vašeho stroje.

Naše služby i nástroje šijeme na míru vašim potřebám.

Produktové listy ke staženíOnline aplikace Toolseek

Toolseek

Nástroje 24

  • Kvalitní produkty
  • Nadstandardní odborné služby
  • Naše služby i nástroje šijeme na míru vašim potřebám